Wypożyczalnia

W naszej wypożyczalni istnieje możliwość wypożyczenia popularnych, profesjonalnych elektronarzędzi. Oferta wypożyczalni obejmuje następujące maszyny: zagęszczarki, piły, młoty kujące i wyburzeniowe, szlifierki, spawarki, agregaty prądotwórcze, malarskie, odkurzacze przemysłowe, maszyny budowlane i inne narzędzia. Ponadto w naszej ofercie znajdują się profesjonalne drabiny i rusztowania przejezdne.

Jest to oferta szczególnie skierowana do klientów, którzy sporadycznie w swojej pracy wykorzystują profesjonalne elektronarzędzia, bądź chcą je wykorzystać w pracy przy domu. Bardzo często każdy z nas wykorzystuje różnego rodzaju urządzenia w pracach związanych z remontem lub budową domu, lecz niejednokrotnie prace te zleca firmie świadczącej usługi budowlane ze względu na brak specjalnego sprzętu pozwalającego szybko i bez wysiłku profesjonalnie wykonać zaplanowane prace. Wówczas wypożyczenie staję się niezastąpioną alternatywą dla zakupu nowego profesjonalnego sprzętu.

Zapoznaj się z naszą ofertą i pobierz cennik wypożyczalni.

Cennik wypożyczalni (1,81MB, pdf)

TOYA-STANMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnobrzegu przy ul.Kwiatkowskiego 14 39-400 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez XII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod nr KRS 0000270568 kapitał zakładowy 11.750.000,00 zł o numerze NIP: 817-20-35-218; numerze Regon: 180191569. Numer w bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami - BDO 000377495.

Informacja o ciasteczkach