PROMOCJA ŚWIĄTECZNA!!!

narzedzia

Spotkanie ze św. Mikołajem 5.12.2015r.

 

SPOTKANIE ZE SW. M

Już we wtorek 3 czerwca w godzinach od 10.00 do 17.00 zapraszamy do Salonu Techniki w Tarnobrzegu na prezentację nowych profesjonalnych elektronarzędzi marki DeWalt. Pokaz ten będzie uzupełniony o najnowszą ofertę drabin i podnośników firmy Aakala Faraone. Na uczestników pokazu czekają super promocje oraz ciekawe konkursy z nagrodami!
WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Plakat DEWALT

dotacje logo

Tarnobrzeg, 07.05.2012

ZAPYTANIE OFERTOWE

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą o złożenie oferty na wdrożenie nowoczesnego systemu informatycznego wspomagającego współpracę z naszymi stałymi kontrahentami. System ten ma się opierać o model business to business.

W dniach 17-18 kwietnia TOYA-STANMAR sp. z o.o. - po raz szósty uczestniczyła w Targach Grupy Polskie Składy Budowlane.
Spółka prezentowała produkty sztandarowych marek firmy DeWalt, BLACK&DECKER, YATO, FALA, VOREL, FLO, POWER UP, STHOR.
Udział w Targach Grupy PSB był dla firmy doskonałą okazją do zawarcia wielu transakcji, jak również, do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.
W tym roku, śladem lat poprzednich, przygotowano ofertę specjalną dla uczestników Targów.
Za największe zamówienie targowe firma ufundowała nagrodę – telewizor LCD 40".

Od czerwca 2008 roku, przy Salonie Techniki w Tarnobrzegu rozpoczął swoją działalność AUTORYZOWANY SERWIS ELEKTRONARZĘDZI I NARZĘDZI OGRODOWYCH.
Serwis świadczy profesjonalne usługi w zakresie remontów i napraw oraz przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Atutem serwisu jest jego profesjonalne podejście do klienta i fachowość w działaniu.


 

TOYA-STANMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnobrzegu przy ul.Kwiatkowskiego 14 39-400 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez XII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod nr KRS 0000270568 kapitał zakładowy 11.750.000,00 zł o numerze NIP: 817-20-35-218; numerze Regon: 180191569

Informacja o ciasteczkach