Sprzedaż hurtowa

TOYA-STANMAR Sp. z o.o. obecnie zajmuje się importem, eksportem, sprzedażą hurtową i detaliczną. Jako największy dystrybutor w południowo-wschodnim regionie Polski i największy partner TOYA S.A., oferujemy narzędzia zgrupowanych w trzech klasach wiodących marek, takich jak: YATO, COOPER Hand Tools, Weller, Crescent, Nicholson, DeWalt, Black&Decker, POWER UP, VOREL, FLO, STHOR, GAV, ARTU, Akala Faraone, FALA, Technicoll.

Obsługujemy blisko dwa tysiące punktów handlowych na terenie kraju, eksportujemy na Ukrainę, Słowację,  Łotwę i Rosję,
Nasz magazyn główny pracuje na dwie zmiany a samochody ciężarowe i dostawcze poruszają się po stałych trasach logistycznych opracowanych przy pomocy programu Nawigator Professional Plus, który pozwala zminimalizować koszty transportu, poprzez optymalne wykorzystanie posiadanego taboru oraz personelu. Umożliwia to w optymalny sposób obsłużyć dużą ilość kontrahentów  w naszym regionie. Do  pozostałych  klientów  z całego  kraju  dostarczamy  towar  w  ciągu  48 godzin od  zamówienia  poprzez  firmę Spedycyjną - DHL Polska z którą Spółka ma podpisaną umowę o stałej  współpracy.
Wyżej wymieniona działalność jest skutecznie prowadzona dzięki takim elementom jak:

  • Profesjonalny program handlowy do obsługi naszych odbiorców
  • Własny transport –  samochodów ciężarowych i dostawczych,
  • Umowa z czołowym spedytorem w Polsce - DHL Polska
  • Magazyn logistyczny wysokiego składowania – 5 900m2
  • Logistyka dystrybucji prowadzona wg standardów UE,
  • Terenowi  przedstawiciele  handlowi
  • Program CRM do kompleksowej obsługi klientów, (DataCentrum).

     Oferta nasza to ponad 10 tysięcy pozycji, obejmująca elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne, ręczne, budowlane, pomiarowe, tnące, motoryzacyjne, art.elektryczne, chemię motoryzacyjną i ogólnoużytkową, narzędzia ogrodnicze, armaturę sanitarną, drabiny i rusztowania. Przy tak obszernej ofercie skierowanej do profesjonalistów, rzemieślników, wymagających majsterkowiczów, oraz dla początkujących w klasie ekonomicznej, każdy klient znajdzie satysfakcjonujące go produkty pod kątem jakościowym i cenowym.
     Wszystkie nasze produkty spełniają obowiązujące normy określone w przepisach krajowych i europejskich.
     Dystrybucję prowadzimy; poprzez tradycyjny kanał hurtowy, sklepy specjalistyczne, metalowe, budowlane, motoryzacyjne, ogólno-przemysłowe oraz sieci marketów.
Jako dystrybutor firmy „MAGO” największego producenta regałów sklepowych, magazynowych i wyposażenia, pomagamy naszym klientom w projektowaniu powierzchni handlowych , doborze optymalnego wyposażenia oraz sprzedaży w atrakcyjnych cenach.
     Dla Partnerów współpracujących z naszą firmą do oferowanego towaru, przekazujemy stojaki i regały firmowe. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz posługując się wiedzą z zakresu merchandisingu doradzamy, przedstawiając projekty  układu asortymentu na sklepie i regałach. Oferując kompleksową obsługę wykonujemy zatowarowania z optymalnie dobranego asortymentu i świadczymy w czasie współpracy serwis merchandisingu.
     Nasi klienci uczestniczą w licznych konkursach, otrzymując wiele atrakcyjnych i wartościowych nagród.
     Firma stale rozwija swoją działalność, zwracając uwagę na zmieniające się potrzeby i wymagania użytkowników.
     TOYA-STANMAR Sp. z o.o. dzięki swojemu profesjonalizmowi rozpoznawana jest na szerokiej arenie rynku, jako poważny i  rozwojowy partner z którym warto współpracować.       

TOYA-STANMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnobrzegu przy ul.Kwiatkowskiego 14 39-400 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez XII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod nr KRS 0000270568 kapitał zakładowy 11.750.000,00 zł o numerze NIP: 817-20-35-218; numerze Regon: 180191569. Numer w bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami - BDO 000377495.

Informacja o ciasteczkach